Sampaş Holding - Karena Enerji


SAMPAŞ HOLDİNG olarak; bünyemizde kurduğumuz şirketler ve dünya devi firmalar dahil oluşturduğumuz iş ortaklıkları ile, ulusal ve küresel pazarda TEKNOLOJİ, MÜHENDİSLİK, MÜŞAVİRLİK, YAPIM TAAHHÜT ve FİNANSMAN hizmetleri veriyoruz. Yerel yönetimlerin vizyonlarını gerçekleştirirken, belediyelerimize müşteri olarak değil, birlikte katma değer oluşturduğumuz İŞ ORTAKLARIMIZ anlayışı ile yaklaşıyoruz.

SAMPAŞ kurulduğu günden bugüne sunduğu etkili ve yenilikçi bilgi teknolojileri çözümleriyle, belediyelerinin artan bilişim ihtiyaçlarını karşılamakta ve bu surette vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için çalışmaktadır. ISO9001, ISO20000, ISO27001 kalite belgelerine sahip olan SAMPAŞ yazılım geliştirme yöntemleri konusunda uzun bir zamandır yapmakta olduğu eğitim yatırımları ve kalite iyileştirmeleri çalışmalarına devam etmektedir.

SAMPAŞ Bilişim ve İletişim Sistemleri 7 Şubat 1981 tarihinde Adana’da kurulmuştur. Şirket, kurulduğu yıldan itibaren yerel yönetimlere bilişim sektörü dikey pazarında destek hizmetleri vermiş, bu anlamda yazılım geliştirme işini de Türkiye’de başlatan ilk firma olmuştur. 1988 yılında Türkiye’de dördüncü kuşak programlama dili kullanarak yazılım üreten ilk kuruluş olma özelliğine de sahip olan SAMPAŞ, bugüne kadar 25.000’in üzerinde işletmen ve operatöre konusunda sayısız eğitim vermiştir.

SAMPAŞ bugün yerel yönetimlere; yazılım tasarımından kuruluma, eğitimden işletime, bakım ve destek servislerinden danışmanlığa kadar birçok yüksek katma değerli hizmet sunmaktadır. Yaygın bir coğrafyaya kaliteli hizmet sağlayabilmek için İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da dört organizasyona sahip şirket, modern ARGE departmanı ile müşterilerine uluslararası standartlarda servis sağlamaktadır.

SAMPAŞ halihazırda sürdürmekte olduğu ulusal ve uluslararası stratejik ortaklıkları ile belediyelere ihtiyaçlarına yönelik yüksek standartlarda bilgi teknolojileri çözümleri sunmaktadır. Donanım ve yazılım hizmetlerinin yanı sıra, destek hizmetleri konusunda da sahip olduğu 40 yılı aşkın birikim ve tecrübe ile geleceğin ihtiyaçlarını planlamak ve uygulamak üzere kurulan modern "SAMPAŞ ARGE MERKEZİ" SAMPAŞ’ın sektörde sahip olduğu lider konumunun güvencesi niteliğindedir.